Servis

Prověřeno profesionálními závodníky

Dokážeme se postarat o ty nejlepší, dokážeme se postarat i o tebe! To je hlavní vize naši práce, dělat věci tak, aby jsi se mohl vždy 100% spolehnout na svůj stroj a mohl jsi si naplno užívat zážitky, ať už jde o výlety, projížďky s kamarády nebo závody. Cyklistika je naše vášeň, zábava!

Nebudeme tě odsouvat na vedlejší kolej, protože máš nějakou značku kola. My v tomto neděláme rozdíly, ani nás nezajímá, jak drahé kolo máš. Kolo byla tvoje volba a my ti radost z něj rozhodně kazit nebudeme.

Jak na servis?

Pouze na objednávku – telefonicky, e-mailem nebo online.

 

Práce se u nás plánuje a nechceme, aby jsi byl delší dobu bez svého stroje, takže se snažíme zkrátit čas servisu na nezbytně nutnou dobu. Pokud víš, co tvůj stroj potřebuje za zásah a čas je pro tebe důležitý, můžeš využít naši službu – servis na počkání. 

Vybereš jeden z našich balíčků servisu (jde o to, aby byla stanovena časová náročnost). Objednáš si termín dle potřeby a na stroj si můžeš počkat přímo u nás v servisu, využít zázemí pro případnou práci, dát si kafe, připojit se na wifi nebo využít skvělou „kantýnu“ www.jezkoncept.cz , která je přímo v areálu Pivovar Braník. Je to jen na tobě, jak čas potřebný k servisu tvého stroje využiješ.

Objednávka servisu

Pro zobrazení objednávkového formuláře se nejdříve přihlašte.

 

Účet vytvoříme stávajícím zákazníkům na přání osobně.

Servisní tým

Pavel Čábelický

Pavel Čábelický

Hlavní mechanik

Miroslav Ptáček

Miroslav Ptáček

Mechanik

Partneři & komponentySledujte nás

Sledujte nás na Instagramu a sdílejte fotky s hashtagem #cabtechcycling