Servis

Prověřeno profesionálními závodníky

Dokážeme se postarat o ty nejlepší, dokážeme se postarat i o tebe! To je hlavní vize naši práce, dělat věci tak, aby jsi se mohl vždy 100% spolehnout na svůj stroj a mohl jsi si naplno užívat zážitky, ať už jde o výlety, projížďky s kamarády nebo závody. Cyklistika je naše vášeň, zábava!

Nebudeme tě odsouvat na vedlejší kolej, protože máš nějakou značku kola. My v tomto neděláme rozdíly, ani nás nezajímá, jak drahé kolo máš. Kolo byla tvoje volba a my ti radost z něj rozhodně kazit nebudeme.

Jak na servis?

Pouze na objednávku – telefonicky, e-mailem nebo online.

 

Práce se u nás plánuje a nechceme, aby jsi byl delší dobu bez svého stroje, takže se snažíme zkrátit čas servisu na nezbytně nutnou dobu. Pokud víš, co tvůj stroj potřebuje za zásah a čas je pro tebe důležitý, můžeš využít naši službu – servis na počkání. 

Vybereš jeden z našich balíčků servisu (jde o to, aby byla stanovena časová náročnost). Objednáš si termín dle potřeby a na stroj si můžeš počkat přímo u nás v servisu, využít zázemí pro případnou práci, dát si kafe, připojit se na wifi nebo využít skvělou „kantýnu“ www.jezkoncept.cz , která je přímo v areálu Pivovar Braník. Je to jen na tobě, jak čas potřebný k servisu tvého stroje využiješ.

Servisní tým

Pavel Čábelický

Pavel Čábelický

Hlavní mechanik

Partneři & komponentySledujte nás

Sledujte nás na Instagramu a sdílejte fotky s hashtagem #cabtechcycling