O nás

Prověřeno profesionálními závodníky

Společnost Cabtech je postavena na nabytých zkušenostech Pavla Čábelického, jejichž sbírání sahá až do roku 1994. Zájem o cyklistiku přerostl v aktivní závodění a postupně se vypracoval až do reprezentace ČR v XCO.

Nucené ukončení aktivní kariéry závodníka pak směřovalo k servisní stránce cyklistiky, a postupně i tady až do družstva reprezentace. Zkušenosti závodníka – mechanika z nejvyšších pater cyklistiky se promítají do naší práce – servis, poradenství, vývoj komponentů.

Cílem společnosti Cabtech je nabídnout špičkové služby nejen těm, kteří kolem žíjí, ale všem, které cyklistika prostě jen baví!

Servis

Dokážeme se postarat o ty nejlepší, dokážeme se postarat i o tebe! To je hlavní vize naši práce, dělat věci tak, aby ses mohl vždy 100% spolehnout na svůj stroj a mohl jsi si naplno užívat zážitky, ať už jde o výlety, projížďky s kamarády nebo závody. Cyklistika je naše vášeň, zábava!

Nebudeme tě odsouvat na vedlejší kolej, protože máš nějakou značku kola. My v tomto neděláme rozdíly, ani nás nezajímá, jak drahé kolo máš. Kolo byla tvoje volba a my ti radost z něj rozhodně kazit nebudeme.

Závodní tým

Profesionální tým GAPP System - Cabtech MTB Racing Team je logickým vyvrcholením naší vášně pro cyklistiku. Zaměření týmu je na olympijskou disciplínu XCO. Snažíme se veškeré nastřádané zkušenosti předat dále a pomoci tak závodníkům se posunout na svoje limity nejen po sportovní stránce.

Sleduj naši cestu za úspěchy, podpoř závodníky na sociálních sítích, přijď nám fandit na závody. Každá podpora se počítá!

Naše produkty

Cabtech se zabývá vývojem drobných komponentů, které usnadňují provoz tvého stroje, zvyšují životnost kola, dávají větší jistotu a bezpečí při jízdě. Prostě se snažíme vychytávat mouchy a lepit díry!

Partneři & komponenty

Sledujte nás

Sledujte nás na Instagramu a sdílejte fotky s hashtagem #cabtechcycling